TURLIC-850
En stock
Original price was: $9,495.00.$6,647.00Current price is: $6,647.00.| Peso | 2.82 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 61 × 29 × 15 cm |
EVAC-20P
En stock
Original price was: $62,060.00.$43,450.00Current price is: $43,450.00.| Peso | 91 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 65 × 60 × 50 cm |
| Marca |
Rhino |
EVAC-20
En stock
Original price was: $47,470.00.$33,230.00Current price is: $33,230.00.| Peso | 91 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 55 × 60 × 55 cm |
| Marca |
Rhino |
EVAC-8
En stock
Original price was: $31,520.00.$22,070.00Current price is: $22,070.00.| Peso | 41 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 58 × 43 × 45 cm |
| Marca |
Rhino |
EMPA-55
En stock
Original price was: $4,762.00.$3,335.00Current price is: $3,335.00.| Peso | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 61 × 58 × 13.50 cm |
| Marca |
Rhino |
Amasadora Rhino AMASA-50 Capacidad 50 Lt
En stock
Original price was: $50,460.00.$35,322.00Current price is: $35,322.00.| Peso | 150 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 58 × 81 × 118 cm |
| Marca |
Rhino |
Amasadora Rhino AMASA-20 Capacidad 20 Lt
En stock
Original price was: $27,985.00.$19,589.00Current price is: $19,589.00.| Peso | 85 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 65 × 80 × 110 cm |
| Marca |
Rhino |
Batidora Planetaria Rhino BATI-30 Capacidad de 30 Lt
En stock
Original price was: $35,798.00.$25,059.00Current price is: $25,059.00.| Peso | 70 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 60 × 55 × 96 cm |
| Marca |
Rhino |
Batidora Planetaria Rhino BATI-20 Capacidad 20 Lt
En stock
Original price was: $27,376.00.$19,164.00Current price is: $19,164.00.| Peso | 71 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 70 × 52 × 90 cm |
| Marca |
Rhino |
Batidora Planetaria Rhino BATI-10 Capacidad 10 Lt
En stock
Original price was: $21,670.00.$15,170.00Current price is: $15,170.00.| Peso | 58 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 53 × 73 × 57 cm |
| Marca |
Rhino |
Batidora Planetaria Rhino BATI-7 Capacidad 7 Lt
En stock
Original price was: $13,503.00.$9,452.00Current price is: $9,452.00.| Peso | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 48 × 27 × 50 cm |
| Marca |
Rhino |
Sierra Carnicera Rhino SICA-295 Cinta Corte 295 cm Motor 1.5 hp
En stock
Original price was: $77,400.00.$54,180.00Current price is: $54,180.00.| Peso | 100 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 85 × 110 × 200 cm |
| Marca |
Rhino |
Molino Carne Rhino MOCA-12 1 Hp
En stock
Original price was: $8,970.00.$6,279.00Current price is: $6,279.00.| Peso | 24.9 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 37 × 22 × 39 cm |
| Marca |
Rhino |
PROAL-550
En stock
Original price was: $22,910.00.$16,040.00Current price is: $16,040.00.| Dimensiones | 76 × 42 × 64 cm |
|---|---|
| Marca |
Rhino |
SLI-300
En stock
Original price was: $19,780.00.$13,850.00Current price is: $13,850.00.| Dimensiones | 70 × 60 × 54 cm |
|---|---|
| Marca |
Rhino |
SLI-275
En stock
Original price was: $15,905.00.$11,135.00Current price is: $11,135.00.| Dimensiones | 63 × 49 × 50 cm |
|---|---|
| Marca |
Rhino |