Báscula Digital Acero Torrey 0W-LABEL-20 20kg Conexión WiFi
En stock
Original price was: $24,230.00.$21,808.00Current price is: $21,808.00.| Peso | 17.30 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 38.4 × 49.2 × 55.6 cm |
mfq-40
En stock
Original price was: $6,790.00.$6,115.00Current price is: $6,115.00.| Peso | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 38.1 × 43.8 × 14.6 cm |
| Marca |
Torrey |
FS-500AI
En stock
Original price was: $12,370.00.$11,135.00Current price is: $11,135.00.| Peso | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 62.06 × 73 × 60 cm |
FS-500
En stock
Original price was: $8,735.00.$7,862.00Current price is: $7,862.00.| Peso | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 62.06 × 73 × 60 cm |
FS-250
En stock
Original price was: $8,570.00.$7,715.00Current price is: $7,715.00.| Peso | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 62.06 × 73 × 60 cm |
| Marca |
Torrey |
FS200
En stock
Original price was: $6,467.00.$5,821.00Current price is: $5,821.00.| Peso | 14.32 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 38.1 × 711 × 50 cm |
| Marca |
Torrey |
pcr-40torreta
En stock
Original price was: $6,002.00.$5,402.00Current price is: $5,402.00.| Peso | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 35.8 × 35.5 × 14.2 cm |
| Marca |
Torrey |
pcr-40
En stock
Original price was: $5,220.00.$4,700.00Current price is: $4,700.00.| Peso | 14 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 35.8 × 35.5 × 14.2 cm |
lpcr-20
En stock
Original price was: $3,075.00.$2,770.00Current price is: $2,770.00.| Peso | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 30.5 × 22.5 × 15 cm |
| Marca |
Torrey |
vr-20
En stock
Original price was: $27,000.00.$26,700.00Current price is: $26,700.00.| Peso | 112 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 69.7 × 72 × 200 cm |
cupopa-12
En stock
Original price was: $302.00.$211.00Current price is: $211.00.| Peso | .500 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 35 × 35 cm |
tacamapi-18
En stock
Original price was: $290.00.$203.00Current price is: $203.00.| Peso | .500 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 45.2 × 66 × 15.24 cm |