EVAC-20
En stock
Original price was: $47,470.00.$33,230.00Current price is: $33,230.00.| Peso | 91 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 55 × 60 × 55 cm |
| Marca |
Rhino |
EVAC-20P
En stock
Original price was: $62,060.00.$43,450.00Current price is: $43,450.00.| Peso | 91 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 65 × 60 × 50 cm |
| Marca |
Rhino |
EVAC-8
En stock
Original price was: $31,520.00.$22,070.00Current price is: $22,070.00.| Peso | 41 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 58 × 43 × 45 cm |
| Marca |
Rhino |
Fabrica de Hielo 200 kg RHINO FAHIEL-200
En stock
Original price was: $95,004.00.$66,505.00Current price is: $66,505.00.| Peso | 71 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 84 × 56 × 152 cm |
Fabrica de Hielo 230 kg RHINO FAHIEL-230
En stock
Original price was: $95,700.00.$66,990.00Current price is: $66,990.00.| Peso | 104 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 76 × 86 × 174.5 cm |
Fabrica de Hielo 40kg RHINO FAHIEL-40
En stock
Original price was: $26,274.00.$18,392.00Current price is: $18,392.00.| Peso | 42 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 57 × 51 × 76 cm |
Fabrica de Hielo en Cubo 160 kg RHINO FAHIEL-160
En stock
Original price was: $78,070.00.$54,650.00Current price is: $54,650.00.| Peso | 83 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 56 × 86 × 174.5 cm |
Fabrica de Hielo Frappé 250 kg RHINO FAHIEL-250F
En stock
Original price was: $165,940.00.$116,158.00Current price is: $116,158.00.| Peso | 110 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 86 × 56 × 179.5 cm |
FS-250
En stock
Original price was: $8,570.00.$7,715.00Current price is: $7,715.00.| Peso | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 62.06 × 73 × 60 cm |
| Marca |
Torrey |
FS-500
En stock
Original price was: $8,735.00.$7,862.00Current price is: $7,862.00.| Peso | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 62.06 × 73 × 60 cm |
FS-500AI
En stock
Original price was: $12,370.00.$11,135.00Current price is: $11,135.00.| Peso | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 62.06 × 73 × 60 cm |
FS200
En stock
Original price was: $6,467.00.$5,821.00Current price is: $5,821.00.| Peso | 14.32 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 38.1 × 711 × 50 cm |
| Marca |
Torrey |