Congelador Tapa de Cristal Curvo 10 ft RHINO CONGECRI-10C
En stock
Original price was: $23,780.00.$16,650.00Current price is: $16,650.00.| Peso | 58.8 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 143.5 × 60.6 × 82 cm |
Congelador Tapa de Cristal Curvo 7ft RHINO CONGECRI-7C
En stock
Original price was: $20,300.00.$14,210.00Current price is: $14,210.00.| Peso | 48.4 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 110.5 × 60.6 × 82.5 cm |
Congelador Vertical Digital 17ft TORREY CVSN-17D
En stock
Original price was: $30,765.00.$27,690.00Current price is: $27,690.00.| Peso | 88 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 77 × 815 × 181 cm |
Congelador Vertical Digital Torrey 17ft CVSB-17D
En stock
Original price was: $30,765.00.$27,690.00Current price is: $27,690.00.| Peso | 88 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 77 × 82 × 181 cm |
Congelador Vertical Exhibidor TORREY 13ft TVF16
En stock
Original price was: $51,920.00.$46,730.00Current price is: $46,730.00.| Peso | 115 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 67.5 × 73.4 × 190 cm |
Congelador Vertical Exhibidor TORREY 26 ft TVF32
En stock
Original price was: $95,260.00.$85,735.00Current price is: $85,735.00.| Peso | 263 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 80.8 × 139.3 × 203.2 cm |
Congelador Vertical Puerta solida 47ft TORREY CVSA-47UI
En stock
Original price was: $76,636.00.$68,972.00Current price is: $68,972.00.| Peso | 241 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 88 × 143.5 × 212 cm |
Congelador Vertical puerta solida 23ft TORREY CVSA-23UI
En stock
Original price was: $56,560.00.$50,905.00Current price is: $50,905.00.| Peso | 146 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 86.5 × 77 × 215 cm |